tableti mõju 04.02.05 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

aasta algul olin kohutavates peavaludes. Tehti kiiremas korras uuringud (kompuuteruuring) kõik korras. vererõhk oli kõrge ja alla ei läinud ja nii nädal otsa. Minu arst kirjutas mulle rohtu nimega metorolol - ratiopharm 50. See on mõeldud, nagu loen kõrgvererõhutõvele ja migreeni profülaktikaks. Rohtu pole soovitav võtta psoriaasi puhul, mida mina põen. Kui lugesin vastunäidustusi ja rohu kõrvaltoimeid... tekkis igasugune isu rohtu edasi võtta (1/4 tabletti päevas ja 2X päevas). Tegelt ei ole palju, aga ma olen üldse keemiarohtude vastu... Nüüd ei ole ma 2 päeva rohtu võtnud... Hommikul ärkasin, oli peavalu... Õnneks küll nõrk, aga siiski. Kas peaksin jätkama rohu võtmist (olen võtnud 30 päeva ja 2 kuud on ettekirjutuse alusel veel vaja võtta), on mingi teine asendusrohi, peaksin sama juttu rääkima oma arstiga...
Palun informatsiooni!

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kui psoriaas on vastunäidustus, tuleks kaaluda rohu vahetust. Teavitage oma arsti.

Dr. Ain Pajos