Tere. 23.01.05 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Mul on selline mure.Olen 30 aastane mees,natuke ka ülekaalus.Minu mure algas 2 kuud tagasi.Vasaku käe väike sõrm kuni randmeni on olnud tuim,tundetu,surnud ja selles sõrmes puudub jõud.Kui ma proovisin pigistada selle tuima sõrmega teist sõrme siis puudus igasugune jõud,teise sõrmega võrreldes on jõu erinevus suur.Millest see tuleneb ja mida peab tegema ja kelle poole pöörduma,et see tuim tunne kaoks?
Tänan vastuse eest.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Võimalusi on kaks- kas kaela lülidevahelise kõhrketta väljasopistus või närvi kompressioon küünarliigese piirkonnas.
Soovitan visiiti neuroloogile.

Dr. Ain Pajos
tel.6 748 591