Peavalu ravim. 07.01.05 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Mulle määrati peavalu vastu Indomet-ratiopharm ja selle ravimi kuuri ajaks määrati 3 kuud. Aga see ravim tekitab pearinglust ja uimasust, täitsa oksele ei aja, aga südame ajab pahaks. Kas see on ajutine või jääbki selline tunne 3 kuud kestma?

Ette tänades.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kõrvalnähud on tavaliselt ajutised ja mööduvad mõne nädala jooksul.

Dr. Ain Pajos