nutukrambid 1,9 k. poisil 27.12.04 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere.
Mure selline ,et meie laps mõnikord minestab kui hakkab nutma ehk kui tahab nutma hakata laseb õhku nii kaua välja ,et ei saa enam hingata , teadvusetus kestab mõni sekund kui tuleb jälle teadvusele. Lapse vanus on 1,9 aastat Muidugi on seda ennemgi olnud kuid väga harva ja on tulnud ainult nõrkuse hetk. Lisaks veel, et minestab ainult õhtuti ja mõlema vanema juuresolekul. Mida teha ja kas seda ravida saab!

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Laps vajab lisauuringuid. Tuleks minna lasteneuroloogi vastuvõtule.

Dr. Ain Pajos