Op. 29.11.04 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Olen saadetud operatsioonile- diagnoos:Rodiculopathia S1 dse (loodan et sain käekirjast õigesti aru). Olin sel päeva nii valudes, et ei märganud küsida, kuidas see op. täpsemalt välja näeb ja kui kaua viibin haiglas ja kui kaua haiguslehel?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Lõigatakse välja nimmelülidevahelise kõhrketta osa mis komprimeerib jalanärvi. Ülejäänu sõltub op.i edukusest - tavaliselt 3-4 päeva haiglas ja samapalju või rohkem nädalaid haiguslehel (oleneb tööst).

Dr. Ain Pajos