narkootikumid 22.11.04 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

lugu on selline, et pidasime sõbra sünnipäeva ja seal oli veel võõraid inimesi ka. kui juba kõik natuke joogised pakuti ka mulle mingit pulbrit proovida( öeldi et see on anfetamiini ja kokaiini segu). proovisn ära selle, aga ei avaldanud mingit mõju, teised ütlesid sama. siis anti mulle 1 ecstasy tablett(seda ma olin paar korda ennegi proovinud). peale seda on olnud juba 3 päeva nii imelik tunne peas. esimesel päeval oli kohe väga paha olla ja õhtul oksendasin. järgmistel päevadel on juba parem olla olnud, aga ikka on imelik tunne, nagu pea oleks kuidagi paks. kas oleks võimalik teada, mis tagajärjed võivad olla?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tõenäoliselt vähehaaval tervis taastub kuid järgnev kontakt selle tabletiga võib põhjustada veel tugevama reaktsiooni.

Dr. Ain Pajos

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Neuroloogia

Liighigistamine,ärevushäire,depressioon

Tere! Probleem on juba väga suur. Higistan üle keha nagu hull. Isegi voodis lihtsalt pikali olles higistan, tunnen, et kuumalained käivad üle keha. Eriti higistavad tagumik ja jalad. Nimmevalud, jalavalud,hargivahel ...

Ain Pajos

Vastas dr Ain Pajos

Põhjuseks võib olla mõni krooniline haigus, sageli endokrinoloogiline, samuti mõned tarvitatavad ravimid k.a. narkootikumid aga ka närvisüsteemi seisund. Soovitan alustada endokrinoloogi konsultatsioonist ...

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Küsi foorumist

Küsi

Ei saanud vastust? Küsi arstilt: