Peavalud 10.11.04 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Olen 27 aastane mees. Igal hommikul kui ärkan siis ärkan väga raskelt. Kohe kui silmad avan hakkab ka peavalu. Vahel kestab peavalu mitu tundi järjest. Sedasi on olnud juba peaaegu kaks kolm kuud. Alkoholi ma praktiliselt ei tarbi. Olen märganud et kui shokolaadi söön või coca-colat joon siis peavalu vaikselt vaibub. Praegu ongi juba üsna sageli hommikuti poodi joostud ja shokolaad või coca-cola ostetud. Vahel olen võtnud ka tempalgin tablette. Olen ka tähele pannud, et kui hommikul on päikesepaisteline ilm siis peavalu üldiselt ka puudub ja vastupidi, kui on pilves ilm siis on peavalu olemas. Võibolla on mingi seos õhu rõhuga. Praeguseks on peavalud juba segavaks muutunud minu õpingutele.
Võimalik, et teil on sarnaseid juhtumeid juba olnud. Ehk oskate midagi soovitada või asja kommenteerida

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Peavalu põhjus selgub tavaliselt läbivaatuse ja võimalike abiuuringute järgselt. Selleks aga tuleks minna spetsialisti vastuvõtule.

Dr. Ain Pajos