MIS see on? 17.04.04 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

MIs haigus on polüneuropaatia?Seda sõna kasutas üldarst,ilma seletuseta.Probleem on jalgadega,pidevalt on palav jagadel,tekitades vahel ka kergeid krampe.Lisada võiksin,et olen ülekaaluline,40aastane,töötan kokana juba 14aastat,eriti on kuumad on jala päkad.Teid ette tänades Krista.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Polüneuropaatia on hulginärvikahjustus.
Teie puhul võib tegu olla hoopis algava lampjalgsusega - pöörduge ortopeedi või kirurgi poole.

Dr. Ain Pajos