Scheuermanni haigus 27.03.04 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere! Neuroloog diagnoosis mul Scheuermanni haiguse. Olen 22.a. ning pea pidevalt (iga päev) valutab. Mida rohkem kõnnin seda rohkem hakkab pea valutama ja valus on ka selgroo ümbrus. Neuroloog määras ravivõimlemise, kuid ütles, et see valu võib ainult leevenduda ja kunagi tagasi tulla. Siit tulebki küsimus kas sellele haigusele tõesti mingit ravimit ei ole. Kas ma pean peavalusid kogu elu kannatama?Äkki oskate mdagi peavalude leevenduseks soovitada, sest valuvaigistid ei aita.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Toodud haigus võib põhjustada seljavaevusi teismeliseeas. Peavaludega see seotud ei ole. Vajate teise neuroloogi konsultatsiooni.

Dr. Ain Pajos