külmad jalad 05.03.04 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Öösiti magan villased sokid jalas, kuna jalad-varbad muidu külmetavad ja und ei tule. Kas tegemist on vereringehäirega? Mida võiks teha, et olukord muutuks normaalseks. Kunagi oli jällegi jalgadel nii palav, et olid teki alt väljas.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Ilmselt on tegu päriliku veresoonteregulatsiooni omapäraga mistõttu olukord Teie jaoks ongi normaalne. Võite muidugi konsulteerida ka vasoloogiga.

Dr. Ain Pajos