peavalu ja iiveldus 04.03.04 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere.

Olen 27a. Umbes pool aastat tagasi tekkisid mul peavalud mis andsid endast märku iga päev. siis oli umbes 2 nädalane paus ja nüüd on jälle tekkinud. valu ei ole väga tugev aga selline "näriv" tunne on,pidevalt on nõrkus,aeg ajalt on minestusetunne ja pea hakkab ringi käima ning iiveldama ajab,see möödub umbes kümne minuti jooksul. päris kokku kukkunud ei ole. nüüd paaril nädalal on juhtunud selline asi et nägemise häired on tulnud, näen teravalt ainult ühte punkti aga ümber on kõik udune seda on 3-4 korda juhtunud. käisin ka neuroloogil,tema toksis paar korda vastu põlve ja ütles et nii noorel inimesel ei tohiks küll midagi viga olla,et esialgsel vaatlusel midagi ei tähelda.aga ometigi midagi ju on kui need vaevused hakkavad elu häirima. kas sellised nähud võivad ka olla mingi muu organi häiretest tingitud.mul diagnoositi söögitoru põletik.või äkki ma tõesti mõtlen juba omale hädasid külge ja pean minema hoopis psühhiaatri vastuvõtule.
ehk oskate ütelda mida ma peaksin edasi tegema et oma vaevustele leevendust leida.
Ette tänades.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Eltoodut ei põhjusta söögitoru põletik.
Tulge vastuvõtule.

Dr. Ain Pajos