"süda paha" 26.02.04 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

tere,

kusjuures ei teagi millise doktori käest seda küsida, kui läks väga valesti siis vabandust ja ehk suunate õigesse rubriiki. Kuid mure selles, et ei kannata absoluutselt "keerutamist". Isegi kui kontoritoolil kaks tiiru teha hakkab iiveldama ja läheb süda pahaks. Sama on igasuguse loksutamise ja ka näiteks autos kurvilisel teel sõites. Noorest peast ei olnud probleem isegi karusselli sõit, kuid ühel korral hakkas tõeliselt paha just ühel lõbustuspargi atraktsioonil ja peale seda ei kannata isegi vaadata karuselli - kohe tekib tunne, et miskit tõuseb maost ülesse ja ajab nagu oksele, kuid nii kaugele ei jõua pea kunagi, lihtsalt on piinavalt paha olla.
Kas on mingisugust ravi või leevendust sellele. Olen naisterahvas, vanust 28a
lugupidamisega,
Mare

Arst vastas:

dr Katrin Kaarna

Neuroloog

Päevakirurgia Erakliinik Medex

Tere,
Teie kaebusi arvestades soovitan Teil pöörduda kõrvarstide poole, kuid paraku on nii, et ilma patsienti nägemata pole ka nemad võimelised Teis aitama. Tegemist võib olla sisekõrvast tingitud probleemiga.