ärkan öösel 18.02.04 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere! Olen Teie patsient. Võtan hommikul 1 tbl Nycoflox 20. Võtsin kuu aega Xanax XR õhtuti 1 tbl., siis magasin normaalselt. Nüüd said otsa.Vahepeal suri ootamatult ka ema. Ka see jättis oma varju. Hakkan pool üksteist magama ja magan 3 -4 tundi, siis ärkan üles, olen 2 tundi üleval ja vahetult enne ülestõusmist jään magama.Igal õhtul aga olen vaevaga üleval,et mitte vara magama jääda.See kurnab. Töökoormus on suur. Kas võib edasi võtta Xanaxi, kui perearst mulle nõustub seda kirjutama , või mida soovitate? Tänades Teie patsient.

Arst vastas:

dr Katrin Kaarna

Neuroloog

Päevakirurgia Erakliinik Medex

Arvestades Teie praegust olukorda soovitan küll Xanaxiga jätkata ( võite proovida 0,5 mg , see on pool tabletti õhtul ). Peab meeles pidama, et Teile sobib Xanaxi retardvorm ( XR ).
Tervitades,
Katrin Otsalt