õhupuudus 11.02.04 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

kas on võimalik, et üks stressi sümptomitest võibolla õhupuudus, raske hingata, rinnus valu???

Arst vastas:

dr Katrin Kaarna

Neuroloog

Päevakirurgia Erakliinik Medex

Tere! Stress omab väga erinevat kliinilist pilti, sealhulgas võivad esineda ka Teie poolt kirjeldatud sümptoomid. Nimetatud kaebused võivad olla aga ka tingitud südamehaigusest, mistõttu tuleks eelnevalt teostada vastavad uuringud. Oluline on välja lülitada südamehaigus, alles siis võib väita, et tegemist on stressiga.