Aju verevarustushäire? 29.01.04 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!
Palun infot oma ema (64a.) seisundi kohta, kel paar nädalat tagasi tekkis silma verevalum, millele eelnesid ja kaasnevad siiani hootised pulseerivad peavalud pealaelt kukla suunas. Lisaks kannatab ta öiste jalakrampide käes, mis aeg-ajalt haaravad nii sääri kui reisi.
Perearst konstateeris, et vererõhk on normis ja määras ravimiteks silmatilgad ja diclofenaci, kuid enestetunne ei parane.Kas tuleks lasta pead uurida, kuna ema on elanud paar aastat tagasi üle ka kerge insuldi ( kuigi
kompuuteruuringule saatakirja saada on väga raske)?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Soovitan visiiti silmaarstile (silma siserõhk?)

Dr. Ain Pajos