VEREVALUM PEAS 14.01.04 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere,
mu abikaasa on 46.a. ja ta kukkus libedaga peaga vastu maad. Kolme päeva pärast kui ta teadvuse kaotas, avastati, et peas on verevalum. Kiirelt tehti ka operatsioon ja see kõrvaldati. Operatsioon oli 12.01.03. Verevalum lõigati
pea parema poole pealt.
Minu küsimus - kas on karta mingeid tüsistusi ja milliseid korrektuure peab
tegema edasises elus?Kuidas on lood alkoholi tarvitamisega, füüsilise tööga jne.?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Alkoholi tuleks vältida, füüsilist tööd võib teha ilma tugevate pingutusteta.
Kui peaks esinema minestusi, tuleks pöörduda neuroloogi poole.

Dr. Ain Pajos