epileptiku lapsesoov 22.08.03 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Kas 32 a. naine, kes võtab hetkel Lamictali (200 mg. päevas) võib üldse mõelda kolmanda lapse peale? Eelmiste ajal rohtusid ei võtnud.

Ette tänades,
Annika

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Võib kindlasti ja tõenäosus terve lapse saamiseks on suur. Tuleks pidevalt tarvitada lisaks Lamictalile veel foolhapet 0,4 mg/päevas (saadaval apteegis ilma retseptita)
Dr. Ain Pajos