Krooniline peavalu 16.06.03 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Nii vist võib peavalu nimetada, mis on kestnud 10 aastat. Algas koos teiste närvidest põhjustatud tunnustega - klomp kurgus, maovalu, surin lõuas. teised kõik taandunud, jäänud peavalu. Abi pole saanud kuskilt. Proovitud Cipramili 6 kuud, uneaeg läks nii lühikeseks, et lõpetasin. Võib-olla hästi natuke läks peavalu vähemaks. Proovitud massaaže igasuguseid, kiropraktiku juures käidud, et järsku kaelast. Kui valu algas, sõin aastaid rahusteid, kuid siis lõpetasin ja elan koos tuima valuga. Jah, rahusti koos eriti veel analginiga lõi pea selgemaks küll. Ibuprofen, ka kõige tugevam ei aita üldse.
Mida veel?
Amtrüptilliini lugesin, aga sellel palju kõrvalmõjusid, ehk proovida Prozakit. Perearst on nagu loobunud ja pole enam pöördunudki tema poole.
Tänan ja ehk oskate soovitada, kuhu võiks pöörduda. Ise elan Valgamaal

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Pärnu mnt. 104, Tallinn
Registreeruda saab telefonil
Dr. Ain Pajos