migreen 30.05.03 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere,
mul on migreeni hood aastaid ja olen kasutanud Imigran´i. Kas Naramig,Zomig ja Maxalt on sama tõhusad kui Imigran?
Tänades,
Vahur

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Eeltoodud ravimid kuuluvad samasse klassi nagu Imigran, loomulikult on nende toime ka veidi erinev ja kui üks ei toimi võib proovida teist. Ka Imigrani väljastatakse erinevas doosis - 50 ja 100 mg. Soovitan ravimit võtta võimalikult vara migreenihoo algul ja proovida ka 100 mg.Iimigrani .

Dr. Ain Pajos