huulte/suu ümbruse värin 26.05.03 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere,
Olen 35a naine. Probleemiks on huulte ja suu ümbruse värin naeratamisel/naermisel /ca 3 aastat/. Rahulikul rääkimisel värinat ei ole, aga emotsionaalselt väljendades läheb naeratus nagu grimassiks ja 'vajub ära'. Viimasel ajal on asi hullemaks läind. Lisaks tundub mulle, et parem näo pool /suu juurest/ on natuke erinev /nagu paistes/ ja silm on natuke suurem. Olen saanud kilpnäärme ületalitluse pärast 2x radiojoodravi (viimati 1a tagasi) ning praegu võtan ravimitest türoksiini. Selline värin on olnud nii üle-kui alatalitluse ajal ja ka siis kui kilpnäärme analüüs korras oli, et kilpnäärme 'süüks' seda arvata vist ei saa. Mis ma peaks tegema ?
Ette tänades
Tiina

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kui probleem mõjutab elukvaliteeti, tuleks minna neuroloogi vastuvõtule. Vastutahteliste tõmbluste põhjuseid on mitmeid.

Dr. Ain Pajos
6 748 591

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Neuroloogia

värin vasakus käes

2 aastat tagasi hakkas vasaku käe väikeses sõrmes värin. Nüüd on tugev värin terves vasakus käes. Tunnen, et vahel on käsi pinges. Ka teatud asendis, nt. vastu lauda on värin tugevam. Käe lihased tõmblevad ...

Ain Pajos

Vastas dr Ain Pajos

Määratud on parkinsoni tõve vastana ravim. Kui paranemist ei ole, tuleks kohe teavitada ravi määranud arsti või tulla konsultatsioonile.

Tel. 6 748 591
Dr. Ain Pajos

Loe edasi

Käte värin

Tere. Nimelt on selline mure et mu käed pidevalt värisevad ja öösel on vahest jalga kergelt kramp.. Käte värin on olnud mul umbes 2 aastat või üle selle jala kramp alla aasta.. Mida teha? kas on äkki ...

Ain Pajos

Vastas dr Ain Pajos

Võib ju kontrollida Na, K ja Ca sisaldust vereseerumis (perearst), kuid tõenäoliselt ei ole põhjus toitumises. Käte värin on sageli perekondlik.

DR. Ain Pajos

Loe edasi

värin kätes

Värin kätes on juba oma 7aastat.Olen saanud masaazi ja süste kättesse,tehtud uuringuid aga tulemust pole.Mida peaks veel ette võtma.

Ain Pajos

Vastas dr Ain Pajos

See selgub peale neuroloogi vastuvõttu.

Dr. Ain Pajos

Loe edasi

KÄTE VÄRIN

On mul tehtud 6 aasta jooksul igasuguseid protsetuure aga käte värinast pole lahti saanud ja see segab ja häirib mind.Kuhu peaks veel pöörduma.

Ain Pajos

Vastas dr Ain Pajos

Kui käte värin on tingitud pärilikkusest, ei ole võimalik seda välja ravida. Küll on aga ravimeid millede tarvitamisel värin lakkab.

Dr. Ain Pajos
6 748 591

Loe edasi

näolihaste värisemine

Tere,

Olen 34a naine, saanud kilpnäärme ületalitluse vastast ravi (RAI 1,5 aastat tagasi), kilpnäärme hormoonid on nüüd korras, aga TSH on ikka madal (0.02). Vahepeal kui TSH tõusis normi, ...

Katrin Kaarna

Vastas dr Katrin Kaarna

Tänan Teid e-maili eest.

Teie poolt esitatud kirjelduse alusel soovitaksin Teil kindlasti pöörduda neuroloogi vastuvõtule. Pean vajalikuks diferentsiaaldiagnostiliselt välja lülitada neuroloogiline ...

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Küsi foorumist

Küsi

Ei saanud vastust? Küsi arstilt: