Hiv peiteag 23.09.16 / Nakkushaigused

Külastaja küsib:

Tere,
Unustasin kirjutada,et analûûsid andsin 7 nâdalat ja 11 nädalat peale tatoveerimist (isemaksja)Ida Tallinna Keskhaiglas ja samuti ka hepatiitide peale.Need on negtiivsed kôik.Olen rääkinud perearstile aga ta ei nâe pôhjust,miks peaksin olema nakatunud.Ja mina tahan veenduda,et nendest analüüsidest piisab ja eluga edasi minna.Sest internetis räägitakse poolest aastast peiteajast,selleks ka selline rahunematus.

Vabandan

Arst vastas:

Aino Rõõm

dr Aino Rõõm

Infektsioonhaiguste arst

Ida-Tallinna Keskhaigla

Tere!
Praegused testid , millega HIV, HCV nakatumist kindlaks tahakse on usaldusväärsed ja te ei pea rohkem teste tegema.
Parimat soovides
Aino Rõõm