Imelikk punn 09.02.23 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Mis punn see selline oleks võiks lisasin pilti ka. On väga valus aga ei saa aru kas mädapunn või siis pigem midagi muud ??

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Tere, põletik on see igal juihul. Võib olla nt karvanääpsu põletik kui olete äsja raseerinud. Põhjuseid on ka muid. Pigem soovitaks pöörduda naistearsti poole või nahaarstile. Kuna on aga nädalavahetus tulemas, siis võiksite apteegist osta käsimüügist põletikuvastast salvi, millega määrida(farmatseut oskab kindlast pakkuda erinevaid variante). Kui probleem ei lahene, siis uuel nädalal proovige ikka saada visiidiaega. DR Kadastik