Kehalaal on suur 20.11.22 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Olen iga sugu asju proovinud,aga midagi ei aita.Algul ilusti langeb kaal js siis on varsti kõik ja veel peale tagasi.Keegi soovitas Teie poole pöörduda.

Arst vastas:

Maie Väli

dr Maie Väli

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik,Tähe ja Elite Erakliinik

Tere! Kahjuks ei ole Te kirjutanud,mis ravim see oli,mis Teid aastaid tagasi aitas.
Aga Te võite läbi üldregistratuuri minu vastuvõtule registreerida
Edu soovides,
Maie Väli