Seksi ebaõnnestumine 20.03.22 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere, minul nimelt selline mure, või õigemini minu partneril, nimelt ei lähe peenis tuppe ei ole valus ega midagi aga lihtsalt ei saa sisse. Proovisin teist inimest ning viga kindlasti minus ei saa olla. Mulle tundub, et tema peenise ots on teistmoodi nagu ümaram. Sõbrannal on kusjuures enda endise partneriga täpselt sama asi, milles võib olla asi? Proovisime vahetasime poose, ikka ei midagi.

Arst vastas:

Urve Pappa

dr Urve Pappa

Naistearst

Confido tervisekeskus

Tere

Partner võiks ise pöörduda meestearsti poole kontrolli.
Kui teil on teise partneriga vahekord õnnestunud, siis on pigem probleem selles konkreetses partneris.
Tegemist võib olla anatoomilise iseärasusega, verevarustusega, mis mõjutab peenise jäigastumist vm põhjustega.