Sügelus ja valu 08.12.21 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere olin neli päeva tagasi uue partneriga vahekorras ? Nüüd sügelus ja tupp on valulik ! Väga ebamugav on olla. Mis see olla võiks ?

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Tere, sageli on uue partneri korral lihtsalt teie tupe mikrofloora muutus. Soovitaks käsimüügist kasutada tupe mikrofloorale preparaati (tupe), neid on palju. Siiski ei saa ka välistada suguhaigust, kuid see ilmneb ikkagi pisut hiljem.
drKadastik