Testi tulemus 21.07.21 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere! Tegin testi PERHi-s ja kuna mu arst läks kohe järgmine päev puhkusele siis peakdin ootama kuni augusti lôpuni. Kas Teie saaksite palun lahti seletada tulemuse:
Tsütolüüs. Kepiline mikrofloora. Neutrofiile kuni rohkesti. Histiotsüüte, lümfotsüüte. Lameepiteeli pindmise ja vahekihi rakud. Parakeratootilised lameepiteeli rakud. Transformatsiooni tsoon pole haaratud.

Arst vastas:

Urve Pappa

dr Urve Pappa

Naistearst

Confido tervisekeskus

Tere

Põhimõtteliselt on teie emakakaela test korras. Rakumuutusi ei ole ja see on kõige olulisem. Kirjelduse järgi on tegemist mikrofloora tasakaalunihkega ja sobib kasutada apteegi käsimüügist probiootikumidega küünlaid. Pesemiseks sobib kasutada probiootikume sisaldavat intiimgeeli või-vahtu.