pillid ja kella keeramine 30.10.18 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere!

Olen natuke üle kuu aja kasutanud Yaz-i pilli, ilusti õigel ajal, milleks on 21:15. Nüüd paar päeva tagasi toimus kella keeramine. Kas see mõjutab kuidagi mu pilli võtmise aega?
Et kuna kella keerati tagasi, siis kas ma võtan neid ikka 21:15 või 20:15, mis oleks teoreetiliselt õige aeg.

Arst vastas:

Maie Väli

dr Maie Väli

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik,Tähe ja Elite Erakliinik

Tere! See üks tund ei ole oluline. Võtke siis kuidas Teile endale paremini sobib.
võtke kell 21.15
Edu soovides,Maie Väli