ovulatsioonitestid 02.02.04 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere dr. Väli!
Ühes vastuses mainisite, et kui testiribal on 2 joont - on LH tase tuvastatud. Selline küsimus, et kui mõlemad jooned on juba 3 päeva enam vähem ühesugused katkendlikud (kumbki pole väga tugev ega nõrk), siis kas LH voog on juba olemas või peab ootama kuni testjoon tugevamaks muutub kontrolljoonest?
Tänud, kui leiate aega vastata ja jõudu murelike abistamisel!

Arst vastas:

Maie Väli

dr Maie Väli

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik,Tähe ja Elite Erakliinik

Tere! Nõrk joon näitab,et LH voog on olemas,aga ovulatsioon ei ole veel toimunud.Edu soovides,Maie Väli