häired vms 28.01.04 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

mind vaevab selline probleem, et päevad on u.5 p hiljaks jäänud ja ma ei kujuta ette miks. vahekorras olen olnud ainult kondoomiga, seega rasedust ei tahaks uskuda ?!! väga stressirohke kuu on olnud üldiselt, kas see võib olla sellega seoses ?

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere!
Stressirohke periood on üks võimalik tsüklihäire põhjus. Tsükkel võib siis kõikuda päevi või isegi ka nädalaid. Kui Te pole 100% veendunud,et rasedus on välistatud, tehke rasedustest( kui menstruatsioon lähima nädala jooksul ei alga).