kondoomid 20.01.04 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere!
Mul on selline mure: regulaarset partnerit mul pole,seega olen alati vahekorras kondoomiga,kuid alati, päev, või paar peale vahekorda on kohal sügelus ja voolus! Eriti hull on asi siis, kui on tegemist olnud nn.maitsestatud kondoomidega.Mida ma siis tegema pean?
Mida soovitate?

Tervitustega,
Triinu

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere, Triinu!
Võib olla tegemist reaktsiooniga kondoomidele. Esialgu võiks proovida erineva firma kondoome, eelistatult usaldusväärsemate firmade kondoome, mis on reeglina ka kallimad. Piisavaks libestuseks soovitan ka spetsiaalset libestusgeeli. Pesta soovitan vaid intiipesu-geeliga, mitte seebiga. Kas olete ka günekoloogi juures käinud ja tupeanalüüse andnud?Kui mitte, siis tuleks ka see käik ette võtta.