rohi DoxyHexal 18.09.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere
Minu partnerile kirjutati välja tabletid (DoxyHexal) ja tema arst väitis et peaksime võtma mõlemad neid. Kas ma peaksin enne oma arstiga konsulteerima või võin neid võtma hakata.
Ette tänades
Liisi

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere! Kui ühel partnerist on avastatud sugulisel teel leviv nakkus, peavad ravi tõepoolest tegema mõlemad. Peale ravi lõppu on vajalik teha mõlemal kordusanalüüsid. Kõigepealt soovitan aga uurida, miks määrati DoxyHexal-ravi.
dr. Seemen