Mida peaksin tegema? 16.09.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Käisin günekoloogilisel kontrollil ja öeldi,et emakakaelal on näsake.Kas sooviksin lasta eemaldada?Mllest see on tekkinud ja kas peaksin eemaldama?
Ei oska otsustada!
Teid ette tänades murelik patsient

Arst vastas:

Maie Väli

dr Maie Väli

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik,Tähe ja Elite Erakliinik

Raske öelda,mis näsake see on.Kas günekoloog emakakaelalt analüüsi võttis? Arvan,et Teie günekoloog seletab Teile täpsemalt missuguse protsessiga tegemist on ja annab ka soovituse,mida peaks tegema.