tsukkel 29.08.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere!

Minul on selline kusimus,et millal on koige parem periood rasestuda? Tahaxime abikaasaga lapse soetada!Mul on uhest tsukli algusest teise alguseni 24 paeva.. seega 24 paevane tsukkel?!

Tanan ette,

Kirsti

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere! Kõige soodsam periood rasestuda on 12-14 päeva enne uut oodatavat menstruatsiooni, s.t. 24-päevase tsükli korral 10.-12. tsükli päev( see on kõige tõenõolisem ovulatsiooni päev) .