vastuvõtt 12.05.02 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

tere!

soovin pöörduda günekoloogi vastuvõtule. Kas te teete günekoloogilist läbivaatlust või peaks kellegi teise juurde aja kinni panema? kui pikad on tähe erakliinikus järjekorrad ja kui palju maksab esmane visiit?

Arst vastas:

Maie Väli

dr Maie Väli

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik,Tähe ja Elite Erakliinik

Tere! Loomulikult teen ma ka günekoloogilist läbivaatust,sest olen ka esimese kategooria günekoloog.Tähe Erakliinikus võtan vastu esmaspäeviti,kella 8-12 ja Elite Kliinikus kolmapäeviti ,kella 8-11. Esmane visiit maksab 170 krooni mõlemas kliinikus.Vastuvõtule saate kindlasti nädala jooksul.

Tähe Erakliinikus ettersgistreerimise telefon 07 348 145

Elite Kliinikus etteregistreerimise telefon 07 40 99 30

Kohtumiseni! M.Väli