Segabakterid 15.04.02 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Lp dr Litter. Naistearsti juures tehtud analüüs näitas, et mul on segabakterite põhjustatud põletik. Raviks kirjutati Polygynax kuulikesed. Mida see segabakter tähendab? Kas need levivad suguliselt ja võivad ka partneril mingeid haigusnähtusid põhjustada? Kas ma võisin need segabakterid saada sugulisel teel? Kui ei, siis millest nad tekkisid? (Ühtegi kindlalt sugulisel teel levivat bakterit ega viirust mul ei leitud).

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija !

Kahjuks ei ole võimalik aru saada, milline analüüs teostati ja millistele tekitajatele. Olulisemad on Teie kaebused. Segabaktereid arstid ei tunne. Palun küsige oma raviarstilt:

-milline on Teie diagnoos

-millised analüüsid seda tõestavad

-millised on soovitused edaspidiseks

Naistearst Galina Litter

tel. 6052 739, -715