vastus Mirena spiraalist 18.03.02 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Suur tänu doktor G.Litter professionaalse vastuse eest mirena spiraalist. Siiani olen jäänud nõutuks ja keegi pole osanud probleemile lahendust leida. Küsiksin kas mul tasuks pöörduda günekoloogi juurde mingiteks uuringuteks, kuna viimane menstruatsioon kestis 7 päeva ja veritseb veel edasi või peaksin ära kannatama ja ootama kuna mirena on sees olnud aasta.

Suur tänu ja ette tänades vastuse eest.

Parimad tervitused

EK

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud EK !

Tänan ka Teid.

Kannatama ei pea. Veresegune eritis on alati kahtlus põletikele. Tark on vaadata, uurida analüüse, kontrollida ultraheliga Mirena püsimist õigel kõrgusel (emaka põhjas) jne.

Naistearst Galina Litter