bakteriaalne vaginoos ja suurenenud voolus 23.11.15 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere,
kahtlustan, et mul on bakteriaalne vaginoos.Voolus on suurenenud ja see haiseb -mõni kuu tagasi nagu raibe, vahepeal oli kadunud, nüüd on tagasi , kuid haiseb leebemalt - hapneva kala järgi. Kahjuks järjekord arstile on 2 kuud ja selleks ajaks on mul haigekassa kindlustus lõppenud.
Kui suure väljaminekuga umbes peaksin arvestama ? Panin end kirja vist tõnismäele riikliku arsti juurde, kuid ma ei oska arvata, mis analüüse arst teeb, sada-kakssada eurot kraabiks kokku, aga viitesada või tuhandet küll mitte.

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija,
andmetest selgub, et olete 37-aastane

Vajate täpsustavaid uuringuid, et välistada trihhomoniaas jms ning kindlasti ravi koos partneriga. Kaaseagse, pikema ja korduva ravi järgselt koos partneriga on kõigil ebameeldiva lõhnaga voolus kadunud.
Saatke minu töömeilile glitter@naistearst.ee oma isikukood, leian kiiresti aja neljapäevaks 26.11.15. Tel tööl 6014331

Galina Litter naistearst.ee
Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses