tupeseen ja mükoplasma 20.02.02 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere!

Palusite lugeda e-raamatust suguhaiguste kohta aga ikkagi ei saanud ma vastust oma küsimusle:Mis suguhaigusi kandoom kaitseb?

Kas kandioos ja mükoplasma on suhtelislet sarnased,ses suhtes,et kui organismi kaitsevõime langeb siis löövad need haigused välja? Kui nii võtta siis ega kasu ravist suurt ju pole:teen ravi läbi ja kui organism nõrgeneb siis pean uuesti tegema...jne.see v6ib ju lõpmatuseni kesta.Või on ikka mükoplasma haigus,mida saab lõplikult välja ravida(mitte nagu tupeseent).

Sain tupeseenest lahti aga nyyd kimbutab mind mükoplasma.Günekoloog kirjutas mulle välja Doxy-M-ratiopharm 100 tabl.,kuid see ei aidanud.Paar päeva pärast ravi tekkisid valud uuesti ja päris välja kannatamatud.Ainult valu ongi,pole tihedat ega valulikku urineerimist.

Ette tänades Neiu(20).

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud 20.a. neiu!

Teil on õigus, organismi tugevdada saate vaid Teie ise, mitte ravimid.

Kondoomiga olete kaitstud vaid ~10-12 cm ulatuses asuvatest haigustekitajatest.

Teie poolt nimetatud tekitajad ei põhjusta valusündroomi. Pöörduge teisese konsultatsiooni saamiseks naistearstile. Vajate selgitusi ja abi oma probleemide lahendamiseks.

Naistearst G.Litter