Kontroll peale emaka oppi!? 06.09.14 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere,Ülle Kadastik! Opereerisite mind 21.12.12! Käisin peale seda kontrollis ja siis oli kõik ok! Ütlesite et kui mingeid kaebusi pole,siis 2a.pärast kontrolli! Nüüd siis saab see 2a.täis ja kuna mul mingeid muid probleeme peale hullu higistamise pole olnud-tuleks kontrolli! Kuna vahepeal siin lugesin et teil pikad järjekorrad seoses tervisega,kas üldsesügisel pääseb jutule?Elan nüüdsest Tallinnas,enne oppi aga Viljandis! Ikkagi tahaks teie juurde,sest väga rahul teie tööga! Ja mida mul oleks selleks võimalikuks visiidiks ise ära teha kohaliku perearsti juures-on seda vaja?Ikka veel tänulik teile!

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Tere. Olen tööl ja kui soovite võin teile aja ise kirja panna.Vastuvõtt on mul ainult neljapäeviti kell 09.00st kuni 13.00ni. Järjekorrad on tõesti pikad, kuid oktoobri II pooles oleks võimalik. Palun saatke oma is. kood minu meilile ylle.kadastik@kliinikum.ee. Perearsti juures võiks teha tavalise kliinilise vereproovi.
Ilusat päeva soovides Ülle Kadastik