Tupest väljus mingi tükk? 27.10.13 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere,
mul päevade ajal väljus tupest umbes 1cm suurune tükk, mis on selline kõva , tihke, verine. Kui puhastasin veega ära, siis oleks nagu verine nahatükk sabakesega. Sabaosa oli ka umbes 1cm pikkune, aga see tuli küljest ära, mis oli täiesti naha värvi, selline valgekas. Päevad on mul väga valulikud ja vererohked, alati suured vereklimbid. Alakõhuvalu esineb tihti, seksida valus ja nüüd ka seksiisu täielik puudumine. Mis tükk see selline olla võib? Kas peaksin selle alles hoidma ja arstile näitama viima?

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija!
Andmetest selgub, et olete 27-aastane.
Tegemist võib olla väikese raseduse iseenesliku täieliku katkemisega. Tehke hommikusest uriinist rasedustest, saatke minu töömeilile oma isikukood, vajalik günekoloogiline läbivaatus ja günekoloogiline ulraheliuuring.
Kui soovite histoloogilist uuringut, siis helistage laborisse 17123, kas nad teeksid, kui toote laborisse ja ise tasute.
G.Litter, naistearst.ee, Piritalt - Maarjamäelt.