allergia? 31.01.02 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere!

kas on olemas selline asi nagu spermaallergia?

olles vahekorras ilma kondoomita ja ilma katkestamata, tekib peale seda justkui põletik ja kollakas voolus, mis kestab kuni nädala. algul arvasin mõne haiguse olevat, aga kõik analüüsid olid korras. mõne mehega on põletik tekkinud, mõnega mitte.

Arst vastas:

dr Aire Sekavin

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Tähe Erakliinik

Tere.

Soovitan alustada siiski sellest, et teete korralikud põletikuanalüüsid, et välistada mõnda sugulisel teel levivat haigust. Mõnikord võib olla tegu ka kahe inimese mikrofloora omavahelise sobimatusega. Spermaallergia on olemas, kuid esineb seda siiski väga harva. Tavaliselt partnerid ''harjuvad ''üksteisega ja pikaajalises suhtes esineb sellist allergiat väga harva. Proovige olla vahekorras kondoomiga, siis peaks reaktsioon spermale puuduma.

Tervitades Aire Sekavin

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Naistehaigused

Konisatsiooni histoloogilise uuringu tulemus

Tere

Olen 24a, eelnevalt ei ole sünnitanud. Käisin 6.06 konisatsioonis, kuna kolposkoopiline uuring näitas mõõdukat düsplaasiat.
Kolposkoopia uuring: Kolposkoopia näidustus – PAP L SIL. ...

Galina Litter

Vastas dr Galina Litter

Lugupeetud Küsija!
Teie pikka kirja lugedes on kurb kuulda, kui palju olete pidanud läbi elama vaatamata oma noorusele, aga hea on see, et olete hästi kursis oma terviseandmetega: tegemist oli lameepiteeli ...

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Küsi foorumist

Küsi