Selg valutab ja kõht punnis 05.12.11 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Kõht punnis ja selja valud.
Umbes 2 kuud tagasi hakkasid seljavalud. Siis hakkasin mõtlema, mis viga on, peale seda tekkis kõhu punnisus. Kõht tagasi ei lähe, ise kaalun 54kg ja olen 167cm pikk. Ei ole kunagi kõht niimoodi ees olnud. Käisin naistearsti juures, siis öeldi, et munasarjapõletik. Olin 3 päeva haiglas, pärast sain kodusele ravile. Selg ikka valus ja kõht tagasi pole läinud. Nüüd ka tulnud korinad kõhtu, söögiisu ei ole. Kas äkki soolestikuga midagi lahti?

Arst vastas:

Maie Väli

dr Maie Väli

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik,Tähe ja Elite Erakliinik

Tere! Kaebused viitavad soole ärritussündroomile Paluge perearstil välja kirjutada Duspatalini 30 kapslit ja tarvitage seda üks kapsel kaks korda päevas koos veega ilma närimata.Edu soovides,Maie Väli