Punnid tupes 15.09.11 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere,
mul tupes on miskisugused punni moodi asjandused, nad on tupe ja päraku vahelisel alal, osad suuremad, osad väiksemad. Sügelevad mingil määral ja näiteks paberiga pühkides on valulikud. Mul ka oln mõned katki olnud, tuli mingilmääral verd, aga küllalti vähe

Mai keskelt olin ka tugeva trauma tõttu haiglas, osaliselt kandsin ka mähkmeid.

Aitäh! Lugupidamisega

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Tere. Raske öelda ilma nägemata. Võimalik,et on kondüloomid, samas võib olla ka allergia või lihtsalt põletikuline lööve. Soovitaks pöörduda esimesel võimalusel günekoloogi poole. Lugupidamisega Ülle Kadastik