Päevi pole, aga verd tuleb 09.04.11 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Selline mure on, et mul lõppesid 5 päeva tagasi päevad, aga nüüd vahel kui WCs käin, tuleb ikka verd natukene ja vahekorra ajal tuli eriti palju. Ja üleüldse vahetevahel tuleb tupest verd. Misasi see olla võiks?! Võtan muidugi ka pille Jeaninesid. Vahepeal sai noid ebaregulaarselt võetud, et mõtlesin et asi nondes, aga nüüd võtan ilusti ja ikka see probleem.

Arst vastas:

Maie Väli

dr Maie Väli

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik,Tähe ja Elite Erakliinik

Tere! Esimesel kolmel kuul võib Jeanine tarvitamise ajal esineda vahevereeritusi.Eriti siis,kui võtate tablette ebaregulaarselt.Kuna aga esineb ka vahekorrajärgne vereeritus,soovitan kindlasti pöörduda oma günekoloogi poole.Vajalik on võtta emakakaelast analüüsid,et välja lülitada põletikuline protsess.Küllap günekoloog otsustab siis ka ,kas on vajalik ultraheliga kontrollida emaka limaskesta paksust.Edu soovides,Maie Väli