ravimi kasutamisest 13.01.02 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Antibiootikumikuuri järgselt tekkis mul tupe seenhaigus ja raviks määrati supp. Polygynax. Unustasin küsida, aga kas oskate mulle selgitada, on neid vaja kasutada mingil kindlal tsükli perioodil (vahetult enne "päevi", peale neid vms)? Kas see ravim mõjutab ka rasestumisvastaste pillide toimet?

Ette tänades,

Megan

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Selle ravi võite teha ükskõik mis tsükli päeval v.a. menstruatsiooni ajal. Pillide toimet Polygynax ei mõjuta.