Stafülokokk 23.10.09 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Zdravstvuite!
U menja takaja problema, obshii mazok pokazal vospalenie, a segodnja uznala, chto mazok na posev vyjavil zolotistyi stafilokok.Vrach vypisal Fromilid-2 raza v den po 250 mg mne i muzhu.mozhno li chto-to eshe predprinjat dlja lechenija?
Naskolko opasen etot stafilokok i kakim obrazom im mozhno zarazitsja? Vrach skazal, ctho ego ochen slozhno vylechit.Ochen perezhivaju za 5-letnjuju doch, naskolko velika verojatnost togo, chto u nee tozhe mozhet byt stafilokok? to est vozmozhno li zarazitsja vozdushno-kapelnym putem?mozhno li chto-to eshe predprinjat dlja lechenija?
Zaranee spasibo za otvet

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija!
Unustasite kirjutada oma vanuse.
Millist analüüsi mõtlete üldise äigepreparaadi all?
Äigepreparaadiga ei ole võimalik tekitajaid eristada.
Kas mõtlete Staphylococcus Aureust?
Kuna me ei tea, millised analüüsid ja kust nad on võetud, siis ei ole võimalik probleemi virtuaalselt lahendada.
Ärge kandke üle oma probleeme oma 5-aastasele tütrele.
Saatke minu töömeilile oma isikukood, broneerige aeg vastuvõtule online teel ja võtke kaasa günekoloogiliste analüüside koopiad 2008-2009.
Seniks soovitan:
-tarvitada uusi vitamiine Livol Multi Total naistele
-mehele Livol Multi Total meestele
-kasutage intiimpesuks uut intiimpesuvahtu Multi-Gyn FemiWash 2x ööpäevas ja vajadusel Multi-Gyn Vaginal Doushe (vaginaaldušši) koos vastavate tablettidega
-käsimüügis on uued tupekuulikesed Ecocillin
-antibiootikumidest tingitud kõrvaltoime, tupeseene , vastu on Klotrimasool kreem
G.Litter, www.naistearst.ee, Maarjamäelt