PHARMATEX KREEM 04.01.02 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

TERE! KASUTAN RASEDUSE VÄLTIMISEKS PHARMATEX KREEMI. KUI MA AGA IKKAGI PEAKSIN RASESTUMA, KAS SELLE VAHENDI KASUTAMINE MÕJUKS TULEVASELE LAPSELE KAHJULIKULT JA TULEKS ABORTI TEHA VÕI KAHJULIK TOIME PUUDUB?

ETTE TÄNADES.

Arst vastas:

dr Aire Sekavin

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Tähe Erakliinik

Tere.

Pharmatexi kreemil on lokaalne toime, ta ei imendu vereringesse. Seega kui olete rasestunud kreemi kasutades , ei tohiks see küll lootele kahjulikult mõjuda ning rasedust katkestada ei ole vajadust.

Tervitades Aire Sekavin