rahuldamatta naine 20.03.09 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere,paluksin vastust küsimusele,et näidata mehele,mis vöivad olla tagajärjed ,kui naine on aastaid rahuldamatta-naine ei saa orgasmi,kuigi toimub seksuaalvahekord ja mees on nn löpetanud!kahjuks minu mees ei möista ja ei usu,et sellel vöivad olla naise jaoks üsna ebameeldivad tagajärjed?Palun vöimalikult täpset vastust.Teid tänades.

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

tere. Põhjus, miks naine orgasmi ei saa on väga palju. Need on mehepoolsed, mõlemapoolsed ja naisepoolsed. Tagajärjeks on naise rahulolematus üldse seksuaalelu, abielu suhtes jne. Soovitaks pöörduda seksoloogi poole. Dr kadastik