unustasin 02.02.09 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

saatsin küsimuse pealkirjaga Kuidas edasi,aga jäi lisamata et jutt oli genitaalherpesest,vabandan väga

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija!

Vastasin küsimuse genitaalherpese kohta.
Alati saate ka meie portaalist lisateavet, sisestades otsingusse: genitaalherpes.

Kui hoiate oma immuunsuse kõrgel tasemel ja ei saa uut nakkust juurde, võib juhtuda, et elu esmane GH ägenemine võib jääda ka viimaseks.
Soovin teile kiiret paranemist.
G.Litter, www.naistearst.ee
http://www.apollo.ee/product.php/0761893