Vastuvõtt?? 20.10.08 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tahaksin muuta nüüdsest oma elu kuid tunnen, et üksi ma sellega hakkama ei saa.
Ma olen 32 aastane. 1.62 pikk. Kaalun 112 kilo. Päevi pole mul juba 6 kuud olnud. Esimene ja seni viimane IVF-katse ebaõnnestus.
Muidu ma kaalusin ikka 83-85 mis pole kaugeltki ideaalkaal aga see oli kaal millega ma peaaegu rahul olin. 3 aastat tagasi jätsin ka suitsetamise maha, et anda IVF endast kõik, juhul kui peaksin rasestuma, et beebi terve oleks.Viljatuse põhjused on selgusetud, mehega kõik korras.Endise mehega on mul kolm last.
Peale suitsetamisega hüvastijättu hakkas kaal tõusma ja on tõusnud siiani.Olen läbinud lugematuid arve dieete aga alati ebaõnnestunult. Arstidelt siin väikelinnast eriti abi ei saa. Kui siis ehk Reductili aga seda ma ei taha.Tahaksin siiski alustada kaalulangetamisega.
Siit ka küsimus. Kas mul on vaja saatekirja ja kellelt ma selle saaks(perearst või naistearst) ja kui palju maksab visiit.ja kust üldse peaks alustama?
Ette tänades L

Arst vastas:

Maie Väli

dr Maie Väli

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik,Tähe ja Elite Erakliinik

Tere! Kui Te tahate konkreetselt minu vastuvõtule,siis saab vastuvõtuaja alles jaanuarikuuks ( Tartu Ülikooli Kliinikumis).Võtan eraarstina vastu ka Tähe Kliinikus ,Tähe tn 95 ,tel 7 348145 ja Elite Kliinikus ,Sangla tn 95 .tel 7409930.Endokrinoloogi vastuvõtule saab registreerida 7319100,vastuvõtt toimub Puusepa tn 1a.Selleks peab olema saatekiri perearstilt.Visiiditasu 50 EEKi.Teil on võimalik valida aeg ja arst,mida registratuur Teile pakub.Edu soovides,Maie Väli